אימון כושר אישי

מי שמבקר בשנים האחרונות בפארקים הציבוריים או בגינות ציבוריות, יכול לראות לא פעם אנשים אשר מתאמנים שם לבד, כשלצידם מאמן או מדריך שמפקח עליהם ומסביר להם מה לעשות ומה לא לעשות. מדובר באופנה יחסית חדשה של אימון כושר אישי.

הרעיון הוא מאוד פשוט, במקום ללכת למכון כושר ולהתאמן עם כולם או במקום להתאמן מול הטלוויזיה או באופן עצמאי בפארק, פשוט שוכרים את שירותיו של מאמן לצורך אימוני כושר אישיים, והוא מארגן תוכנית אימונים שמותאמת באופן ייחודי למתאמן, ומדי שבוע או מספר פעמים בשבוע הם עובדים ביחד.

בהתחלה כשהאופנה הזאת החלה, רק בעלי יכולת כלכלית הרשו לעצמם לשכור מאמנים לצורכי אימוני כושר אישיים, אך עם הזמן, גם בגלל ששוק המאמנים התרחב מאוד וכן בגלל שעלות מנוי במכון כושר היא הרבה יותר גבוהה (שלא נדבר על התנאים המחייבים בנושא), החלו גם זוגות צעירים, רווקים ואנשים מכל שכבות האוכלוסייה להשתמש באפשרות זו.

אימון כושר אישי מבוססת על מספר מאפיינים. ראשית, האימון כולל שימוש באביזרים שונים, משקולות, חבל קפיצה, גומיות, ועוד. מדובר באביזרים שניתן לעשות בהם שימוש בכל מקום, החל מהבית ועד פארק ציבורי. שנית, מכשירי כושר. בעשור האחרון יותר ויותר עיריות החלו לספק מכשירי כושר לציבור הרחב. מדובר על מכשירים שמיועדים לחיזוק השרירים ברגליים, ידיים, חזה ועוד. חלק מהתוכנית כוללת גם שימוש במכשירים אלו, מה שמחפה על כך שלא מתאמנים במכון כושר.
שלוש, חלק ממאמנים אישיים, נוהגים גם לתת אימוני ריצה, לא מדובר באימונים שנועדו להכשיר את המתאמנים לריצת מרתון, אך בהחלט מדובר על אימונים שמיועדים לשפר את הכושר האישי בהיבט הזה, כך שהמתאמנים יכולים בהמשך להצטרף לקבוצת ריצה או לרוץ לבדם.
ארבע, המאמנים גם עושים עבודה מנטאלית עם המתאמנים. הרי הרבה פעמים מי שמגיע לאימון אצל מאמן ריצה, בדרך כלל עושה זאת בגלל שהוא לא מסוגל להתאמן לבד, בין היתר כי הוא לא מאמין בעצמו או לא מוכן להשקיע. עבודה מנטאלית יכולה לעזור בהיבט הזה.

אם אתם רוצים לדעת עוד על אימוני כושר אישיים ומה מאמנים טובים עושים, זה הזמן לפנות אלי, B-RIO, אני אשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם את תוכנית האימון שלי עבורכם. אתם מוזמנים לפנות אלי דרך המייל או בטלפון ואנחנו נתחיל להתאמן ביחד באופן מיידי, כך שתוכלו ליהנות מכושר טוב ואיכותי. 
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית