אימון כושר אישי

מעוניינים באימון אישי?
לימודי ריקוד?

חייגו עכשיו 072-33-80-363
או מלאו פרטיכם:
יתרונות:
שריפת קלוריות משמעותית מהרגע הראשון!​


עבודה על סיבולת לב-ריאה וחיטוב הגוף.

קבלת תוצאות מעולות תוך זמן קצר.


עבודה על שרירי הישבן והבטן.

אימון אפקטיבי לכל חלקי הגוף.
מעוניינים לחזור לכושר בו הייתם לפני שלקחתם הפסקה מפעילות גופנית? מעוניינים לשמור על הכושר שלכם או להתחיל לפתח כושר גופני? אל תוותרו על האפשרות להיעזר במאמן כושר פרטי. באמצעות אימון אישי תוכלו לחזור או לשמור על הכושר שלכם בהקדם ולהרגיש שוב טוב עם עצמכם.

אין זה סוד שפעילות גופנית היא הרבה מעבר לכך. אנשים עושים כושר לא רק בשביל לחטב את הגוף, לפתח שרירים או בשביל לפתח מהירויות וזריזות, אנשים בוחרים להתאמן גם בשביל התחושה הפנימית שלווה, עבורם זה סוג של מדיטציה, תרפיה, עבור רבים שהולכים 3-4 פעמים בשבוע למכון כושר, יוצאים לרוץ, שוחים או מתאמנים בפארקים, מדובר במשהו שהוא מרגיע, משחרר ממועקות, עוזר להם להתמודד עם מצוקות נפשיות שונות. הרי ידוע שאחת הדרכים הטובות ביותר ליהנות מאורח חיים בריא לא רק מבחינה פיזית, אלא גם נפשית, היא באמצעות פעילות גופנית.

בפניכם עומדות מספר אופציות, אימון במכון כושר, אימון לבד בבית או בפארק או אימון אישי עם מאמן כושר פרטי. מדוע האופציה השלישית היא המועדפת? יש לכך מספר סיבות:
ראשית, אימון כושר אישי נעשה בתנאים שלכם, בזמן שנוח לכם, בקצב ההתקדמות שלכם, האימון נעשה בימים ובמקום שנוח לכם.

שנית, כשאתם בוחרים להתאמן עם מאמן כושר פרטי, אתם מרגישים הרבה יותר מחויבים מאשר במסגרת אימון אישי שאתם עורכים לעצמכם בבית או בפארק. אתם מחויבים כי שילמתם כסף, אתם מחויבים כי מישהו משקיע בכם זמן ומאמץ, אתם מרגישים הרבה יותר מחויבים מאשר בכל צורה אחרת של אימון.

שלוש, עבודה עם מאמן כושר פרטי היא עבודה שיש לה יעדים ברורים, מטרות, אתם יודעים למה אתם חותרים, יש רף ברור, זה לא מתבצע על ריק. לכן זה חשוב ומשמעותי.

ארבע, כשעובדים במכון כושר, זה מתחיל ונגמר באימון שבמכון, כאשר עובדים לבד, אם רוצים לקבל עוד מידע צריך להשקיע זמן רב בזה, כשעובדים עם מאמן, הוא דואג לספק לכם הכל, הוא נותן לכם עצות לגבי תזונה, שינה, פעילות מעבר לזמן האימון, תרגילי שחרור וחימום ועוד. כל הדברים הנ"ל הופכים את הפעילות להרבה יותר פשוטה ואיכותית.

אם אתם מחפשים מאמנת כושר אישית לצורך אימון אישי, זה הזמן לפנות אלי, אני אדאג לכם לתוכנית עבודה שתתאים לכם על פי הצרכים שלכם. מדובר בתוכנית שמותאמת לגיל, מין, מבנה גוף ומצב בריאותי. אני אדאג להכניס אתכם לכושר ובהקדם. 
אימון כושר אישי
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית