אימון כושר פרטי

רבות כבר דובר על כך שזמן הפנאי שלנו מצטמצם ואנחנו נאלצים לוותר על דברים מסוימים שאנחנו היינו רגילים לעשות או חולמים לעשות. בין המשפחה לקריירה ולמחויבויות שונות, אין לנו הרבה זמן להשקיע בדברים האמיתיים, בדברים שאנחנו רוצים לעשות. הדוגמא הטובה ביותר לכך היא, הויתור שאנחנו עושים על אימוני כושר.

כמה מכם התעוררו בוקר אחד, הסתכלו במראה וגילו כרס קטנה שצומחת לה במהרה להיות כרס גדולה, רק בגלל שאין לכם שעה לעשות תרגילי כושר או לרוץ? כמה מכם התעוררו בוקר אחד ולא הבינו לאן נעלמה הדמות החטובה הזאת שפעם הצגתם לעיניי כל, מה קרה לה בדיוק? אתם יכולים להבין לבד, שזה לא שהיא נעלמה סתם כך, פשוט אין לכם זמן ללכת למכון כושר ולהתאמן, דברים אחרים נכנסו במקום, אז נאלצתם לוותר עליה. אך זה לא חייב להיות ככה, אתם יכולים לעשות משהו בשביל להחזיר אותה, והמשהו הזה הם אימוני כושר פרטיים.
בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים שוכרים מאמנים שיעניקו להם אימון כושר פרטי פעם בשבוע ולפעמים אפילו יותר. אם עד לפני כמה שנים זה היה משהו שרק אנשים עשירים או מנהלים בכירים יכלו להרשות לעצמם, הרי שכיום אפשר למצוא לא מעט אנשים מכל שכבות החיים אשר בוחרים להתאמן עם מאמנים אישיים אשר מעבירים להם אימוני כושר פרטיים.

יש לכך כמה סיבות. ראשית, זה הרבה יותר נוח. במקום שהם יצטרכו לפנות זמן ללכת למכון כושר, דבר שיכול לקחת כמה שעות טובות ביום, אז הם קובעים עם המאמן שלהם, שעה ומקום שנוחים להם, הם יכולים להתאמן איתם בבית או בגינה ובפארק ליד. זה חוסך להם לא מעט זמן. צריך לזכור, שאפשר גם לקבוע איתם שעות אימון בזמן העבודה, במידה ויש שעה פנויה.
שנית, אימון כושר פרטי הוא הרבה יותר מדרבן, הרבה יותר מחויב מאשר אימון במכון כושר. עצם זה שיש מאמן שמגיע אלינו, ודוחף אותנו להתאמן, הופך אותנו להיות הרבה יותר מחויבים לנושא.
שלוש, בזכות מאמן כושר אישי אנחנו יכולים לבנות תוכנית שמתאימה לנו, לקצב ההתקדמות שלנו ולצרכים שלנו, כך אנחנו חוזרים להיות חטובים.

אם אתם מחפשים מאמנת שתעביר לכם אימון כושר פרטי, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר, אני ב-B-RIO, אשמח להעביר לכם אימוני כושר פרטיים, בכל שעה ובכל מקום. אתם יכולים לפנות אלי במייל או בטלפון. 
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית