חיטוב הגוף

מעוניינים באימון אישי?
לימודי ריקוד?

חייגו עכשיו 072-33-80-363
או מלאו פרטיכם:
יתרונות:
שריפת קלוריות משמעותית מהרגע הראשון!​


עבודה על סיבולת לב-ריאה וחיטוב הגוף.

קבלת תוצאות מעולות תוך זמן קצר.


עבודה על שרירי הישבן והבטן.

אימון אפקטיבי לכל חלקי הגוף.
הרצון לשמור על אורח חיים בריא, הוא לעיתים משאלת לב שרבים מאיתנו מתקשים לעמוד בה, בעוד שאחרים עובדים מאוד קשים בשביל להתמיד בה. הרעיון של אורח חיים בריא הוא מקיף ודורש תשומת לב רבה, אך בסופו של דבר הוא משתלם, הן פיזית והן נפשית.

בשביל לשמור על אורח חיים בריא, יש לבצע מספר פעולות. ראשית, יש לשמור על תזונה נכונה. לשם כך יש להימנע מאכילת מתוקים, להימנע מאכילת פחמימות, לחמים, אוכל מטוגן, ולמען האמת יש להימנע מאכילת מזון בין ארוחות ולפני שינה. ההגדרה של תזונה נכונה יש לומר, משתנה הרבה פעמים, על ידי גורמים שונים שמתעסקים בתחום וכן על פי מחקרים שמופיעים מעת לעת ומגדירים מחדש את הרעיון.

שנית, יש לעבוד על חיטוב הגוף. יש הסבורים שאורח חיים בריא מביא לחיטוב הגוף, אך זה לא בהכרח נכון, לכן בשביל לשמור על אורח חיים כזה יש לעבוד על חיטוב הגוף, מה שאומר שצריך לעשות פעילות גופנית. פעילות זו יכולה להיות ריצה, שחייה, אימון במכון כושר, תרגילים בבית, עבודה עם מאמן אישי ועוד. חשוב להקפיד על עבודה גופנית מדי יום, במשך זמן קבוע. מי שיכול לאפשר לעצמו, רצוי שיעשה זאת באופן עקבי, כל יום במשך שעה לפחות.

שלוש, מן הסתם, אורח חיים בריא לא יכול לכלול עישון וכן יש להימנע מצריכת אלכוהול באופן מוגבר. אפשר מדי פעם לשתות יין (יש הסבורים שצריכת כוס יין אדומה אחת ליום היא טובה ללחץ דם), וכן מותר לשתות בירה לעיתים (במקרים מסוימים זה אפילו מומלץ, למשל אחרי ריצות ארוכות), אך כל אחד מהדברים הנ"ל לא יכול להתבצע באופן מוגזם אחרת אורח החיים הבריא יהפוך מהר מאוד ללא בריא.

ארבע, יש לדאוג לשינה מסודרת בלילה במשך 7 שעות. חשוב לציין, השינה היא מוטיב חשוב לאורח חיים בריא הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. אסור לישון יותר מדי, כי אז אנחנו נהיה עייפים ולא נוכל לתפקד, מצד שני גם אם נישן מעט מדי נתקשה לתפקד. לכן נהוג להגדיר שינה בריאה כשינה של 7 שעות.

אם אתם רוצים לדעת עוד על אורח חיים בריא ובפרט על חיטוב הגוף, זה הזמן לפנות אלי, שמי סלונה ואני מאמנת כושר אישית, אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת לכל שאלה וכמובן אשמח לאמן אתכם ולהניע אתכם לקראת אורח חיים בריא. 
חיטוב הגוף
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית