לימודי סלסה

מעוניינים באימון אישי?
לימודי ריקוד?

חייגו עכשיו 072-33-80-363
או מלאו פרטיכם:
יתרונות:
שריפת קלוריות משמעותית מהרגע הראשון!​


עבודה על סיבולת לב-ריאה וחיטוב הגוף.

קבלת תוצאות מעולות תוך זמן קצר.


עבודה על שרירי הישבן והבטן.

אימון אפקטיבי לכל חלקי הגוף.
יש ילדים שאוהבים לרקוד מגיל צעיר מאוד, לעיתים כבר מהרגע בו הם מתחילים ללכת בכוחות עצמם הם עושים זאת בצעדי ריקוד של ילדים וכך עם הגיל אנחנו מגלים את אהבתם לריקוד, לעיתים זה לוקח קצת יותר זמן, בדרך כלל כששולחים אותם לריקודי בלט או מחול מתוך רצון שיהיו בחוג עם שיכלול פעילות גופנית ויש בו קבוצה של ילדים, אז לאט לאט אנחנו מגלים את אהבתם הגדולה לריקודים.

יש חבר'ה צעירים שמגלים את אהבתם לריקודים בשנות העשרה, כשהם יוצאים עם החברים לדיסקוטקים או למסיבות בבית ושם מתנגנת מוזיקה מכל מיני סוגים. עבור חלקם זה זמן טוב להכיר חבר'ה אחרים, עבור אחרים זה יהיה תחביב לכל החיים, לפחות כל עוד הם יוכלו הם ירקדו. ויש מי שמגלה את אהבתו לריקודים בשלב מאוחר יותר, עבורו זה כמין תרפיה מסוימת לגוף ולנפש.

לכל אלה אפשר להציע בשלב כזה או אחר להירשם אל לימודי סלסה. לימודים אלו הפכו בשני העשורים האחרונים מאוד פופולאריים בישראל. צעירים ומבוגרים רבים נרשמים לחוגים של לימודי סלסה, אחרים שוכרים מורה פרטית לריקוד סלסה על מנת להכיר את רזי הריקוד מקרוב. יש לא מעט אשר בוחרים להירשם לסדנאות על מנת ללמוד סלסה, מתוך כוונה להיות במסגרת קבועה עם חבר'ה אחרים בני גילם אשר ביחד יכולים לרקוד וליהנות.

לימודי סלסה הם לא לימודים מסובכים מעצם העובדה שלא מדובר בריקוד יותר מדי מסובך, במיוחד עבור מי שהקצב ברגליו ואין לו בעיה לזוז ולנוע. אומנם בשביל ללמוד סלסה צריך להשיל מעצמנו כל גרם של ביישנות ובוודאי של ציניות, אך מי שרוצה יכול ליהנות מהריקוד מאוד, הרי מדובר באחד הריקודים הכי חושניים שיש, בוודאי אחד היפים שקיימים.  לא מעט צעירים ומבוגרים מבקשים ללמוד סלסה, לא רק בגלל התנועה והחושניות שבו, אלא גם בגלל התפיסה שהוא מבטא, שחרור, חופש, אהבה, ויש לא מעט שמבקשים ללמוד סלסה בשביל להכיר אנשים אחרים, בני גילם, שמרגישים אותו דבר וביחד הם יכולים לפתח משהו משותף.

אז אם אתם מחפשים מורה פרטית לריקוד סלסה, זה הזמן לפנות אלי!
שמי סלונה ואני מורה פרטית ללימודי סלסה, יש לי ניסיון רב בתחום ואשמח מאוד ללמד אתכם את רזי הריקוד המופלא הזה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלי עוד היום ואני אשמח להפוך אתכם לרקדני סלסה מקצועיים. 
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית