לימודי סמבה

מעוניינים באימון אישי?
לימודי ריקוד?

חייגו עכשיו 072-33-80-363
או מלאו פרטיכם:
יתרונות:
שריפת קלוריות משמעותית מהרגע הראשון!​


עבודה על סיבולת לב-ריאה וחיטוב הגוף.

קבלת תוצאות מעולות תוך זמן קצר.


עבודה על שרירי הישבן והבטן.

אימון אפקטיבי לכל חלקי הגוף.
עומדים לנסוע לברזיל? מתכוונים לבקר בקרנבל בריו בחודש מרץ?
זה הזמן שלכם להתחיל וללמוד איך רוקדים סמבה, הריקוד הברזילאי הלאומי, אחד מסמלי המדינה. כך כשתגיעו לברזיל תוכלו להשתלב ולרקוד ביחד עם כולם.

ריקוד סמבה הוא לא ריקוד מסובך מדי, הוא דורש אומנם הבנה של הקצב ובוודאי גם תנועה נכונה של הגוף, יש שיטענו שהוא דורש לא רק שחרור פיזי אלא גם שחרור נפשי, בניגוד לריקודים אחרים, שנחשבים יותר שמרניים וצנועים, ריקודים בהם גם אנשים ביישנים שמתקשים לרקוד יכולים להרגיש בנוח, הרי שריקוד סמבה דורש שחרור מלא מעצמנו ומתחושת הביישנות. זו הסיבה שעדיף לא לבוא בתחושה ש"נגיע לברזיל ונשתחרר כבר" כי לא פעם אנשים חושבים שזה מה שיקרה להם, אך אם הם מתקשים לרקוד או יותר נכון מתקשים להשתחרר מהביישנות, העובדה שהם בברזיל לא תשנה זאת.

במסגרת לימודי סמבה עם מורה פרטית לריקוד, עובדים על שני הרבדים, הרובד הפיזי בו אנחנו לומדים כיצד לבצע את הצעדים השונים של הריקוד, כיצד אנחנו עוברים מצעד לצעד על מנת לרקוד את הריקוד בצורה הנכונה. כמובן שבמסגרת רובד זה לומדים להניע את כל הגוף, להתחבר למוזיקה, לתשוקה שלה, נכנסים אל תוך הצלילים אשר הופכים את הריקוד למיוחד כל כך.

תוך כדי עבודה על הרובד הפיזי, עובדים גם על הרובד הנפשי, אותו רובד אשר לא פעם מקשה עלינו להשתחרר מתחושת הביישנות ומפריע לנו לרקוד להנאתנו מול אנשים. במסגרת עבודה על רובד זה, עצם העובדה שאנחנו רוקדים מול מורה פרטית לריקוד ולעיתים גם מול בת הזוג או חברים, הרי שזה עוזר לנו להשתחרר ולהבין שהריקוד נועד בשבילנו, להנאה שלנו.

לימודי סמבה, כאמור, כוללים את שני הרבדים גם יחד. הם כוללים את הרובד הפיזי והנפשי ולא ניתן להפריד ביניהם. נכון שיש בינינו לא מעט אשר לא צריכים עבודה על הרובד הנפשי, אך יש לא מעט שכן זקוקים לכך ולשמחתם תוך כדי עבודה על הרובד הפיזי, הם משתחררים לאט לאט מהביישנות ומרגישים יותר ויותר פתוחים ושלמים לרקוד מול אנשים ובכלל.

אני מורה פרטית לריקוד שנים רבות, ולימדתי לא מעט צעירים כיצד רוקדים ריקוד סמבה, ואשמח ללמד גם אתכם.

כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתי קשר ותוך זמן קצר נקבע פגישה. במסגרת לימודי סמבה איתי תלמדו גם את רזי הריקוד וגם תשתחררו ותלמדו כיצד רוקדים מול אנשים בלי להתבייש. 
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית