לימודי ריקוד סלסה

מעוניינים באימון אישי?
לימודי ריקוד?

חייגו עכשיו 072-33-80-363
או מלאו פרטיכם:
יתרונות:
שריפת קלוריות משמעותית מהרגע הראשון!​


עבודה על סיבולת לב-ריאה וחיטוב הגוף.

קבלת תוצאות מעולות תוך זמן קצר.


עבודה על שרירי הישבן והבטן.

אימון אפקטיבי לכל חלקי הגוף.
בעשור האחרון אנחנו יכולים לראות יותר ויותר צעירים ומבוגרים אשר מבקשים ללמוד את סודות ריקוד הסלסה הקובני,  צעירים רבים נרשמים ללימודי ריקוד סלסה במסגרות קבוצתיות וכן במסגרות אישיות. לימודים אלו נערכים במסגרת סדנאות ריקוד כלליות וכן במסגרת שיעורים או לימודים פרטיים.

ריקוד הסלסה הוא ריקוד קובני אשר התפתח באמצע שנות העשרים, בתחילת דרכו הוא הושפע מריקודים קולומביאנים וריקודים דרום אמריקאיים אחרים, במהלך הזמן הופץ לכל העולם והפך לאחד הריקודים הפופולאריים ביותר, הן בקרב רקדנים חובבים והן בקרב רקדנים מקצועיים. עם הזמן גם התפתחו סוגי ריקודי סלסה שונים, ביניהם סלסה זוגות, מעגל, וכן סלסה בסגנונות שונים שבאו מהמקומות בהם הוא נוצר, למשל קובה, ארה"ב, ועוד.

במסגרת לימודי סלסה לומדים את רזי הריקוד על צעדיו השונים, את העמידה והיציבות, האחיזה בבן או בת הזוג וכמובן את המקצב של הריקוד, כמו כן לומדים כיצד לרקוד אל מול הצלילים והתבניות השונות. יש לציין שברוב המקרים סלסה מלווה בקלידים וגיטרות.

לימודי ריקוד סלסה, בדומה ללימודים של ריקודים אחרים, כוללים חלוקה ברורה, בין ריקוד סלסה למתחילים, בינוניים ומתקדמים. ברוב המקרים אלה שמגיעים לשלב מתקדם כבר יכולים להשתלב בלהקות שונות בהנחה והם בוחרים בכך, שם הם רוכשים עוד השכלה בתחום, צוברים ניסיון באמצעות אימונים, וכמובן רוכשים ידע באמצעות עבודה עם אנשי מקצוע שונים.

לא מעט צעירים ומבוגרים מבקשים להצטרף ללימודי ריקוד סלסה, לא בשביל להיות רקדנים מפורסמים ומקצועיים, אלא מתוך רצון לפתח תחביב ויתרה מזו, מתוך אהבה לריקודים וכן רצון להכיר אנשים. הרי ידוע שבאמצעות ריקודי סלסה ואינספור ערבי סלסה אשר נערכים במועדונים שונים, אפשר להכיר בני או בנות זוג. כמו כן יש לא מעט צעירים אשר מבקשים להצטרף ללימודי ריקודי סלסה למתחילים, מתוך כוונה לרקוד סלסה בחתונה שלהם, וכך הם לוקחים מספר שיעורים לפני החתונה ובזמן האירוע הם מפתיעים את האורחים בריקוד סוער וחושני. תהיו בטוחים שתוך זמן קצר גם האורחים מצטרפים אליהם לריקוד.

אם אתם מחפשים מורה פרטית לריקודי סלסה, זה הזמן להכיר אותי,  סלונה, מאמנת כושר ומורה פרטית לריקודי סלסה, בעזרתי אפשר ללמוד את רזי הריקוד.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ואני אדאג ללמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת אודות הריקוד. צרו איתי קשר עוד היום ונתחיל לרקוד את הסלסה ביחד. 
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית