לימודי ריקוד סמבה

מעוניינים באימון אישי?
לימודי ריקוד?

חייגו עכשיו 072-33-80-363
או מלאו פרטיכם:
יתרונות:
שריפת קלוריות משמעותית מהרגע הראשון!​


עבודה על סיבולת לב-ריאה וחיטוב הגוף.

קבלת תוצאות מעולות תוך זמן קצר.


עבודה על שרירי הישבן והבטן.

אימון אפקטיבי לכל חלקי הגוף.
כל כך הרבה שירים נכתבו על סמבה אשר נדמה שאיש לא יכול שלא להכיר את הריקוד הברזילאי המופלא הזה, אפילו כאן במזרח התיכון, בישראל. הסמבה נכנס כל כך עמוק אל תוך התרבות ובתקופה מסוימת מתי כספי ויהודית רביץ לא הפסיקו לשיר אותו, הרי ברור מאליו מדוע ישראלים רבים בוחרים ללמוד את רזי הריקוד.

סמבה הוא ריקוד וסגנון מוזיקלי אשר נוצר בברזיל ונחשב לאחד מסמליה של המדינה ועם הזמן הוא החלו גם במדינות רבות אחרות, הן בדרום אמריקה והן במקומות אחרים לרקוד אותו. לא מעט תיירים אשר מגיעים לטיול בברזיל, זרים אשר מגיעים למדינה בשביל לחיות בה הולכים לראות מופעי סמבה ויש גם לא מעט זרים אשר מגיעים למדינה בשביל ללמוד את רזי הריקוד. מיותר לציין שריקוד הסמבה הוא חלק בלתי נפרד מהקרנבל שנערך בברזיל בחודש מרץ כל שנה, אל הקרנבל מגיעים כל שנה גם אלפי ישראל שזוכים לראות רקדני סמבה מקצועיים.

ריקוד הסמבה כולל מספר תתי סגנונות אשר משלבים צלילים ומקצבים שונים, כולם כמובן נוצרו בברזיל ומהווים השתקפות של החיים במדינה. יש לציין שחלק מהריקודים הם מהירים וסוערים כמו שאנחנו מכירים מהקרנבל או מסרטים, בעוד שאחרים הם יותר איטיים ורומנטיים, כאלה אשר מושפעים מריקודים דרום אמריקאיים אחרים כמו הטנגו למשל, וכן מעולמות תוכן אחרים של מוזיקה, למשל ג'אז.

במסגרת לימודי ריקוד סמבה, לומדים להכיר את הסוגים השונים של הריקוד, לומדים כיצד לעבוד עם מקצבים שונים, איך להתחבר למנגינות ולצלילים הברזילאים ונחשפים לאינספור שירים ומנגינות שמלוות ריקוד זה.

כמו שאפשר להניח, יש לימודי ריקוד סמבה למתחילים, שם לומדים את הצעדים הראשונים, אחיזת הידיים, עבודה עם הקצב ועוד. מי שטוב ומעוניין יכול להתקדם אל לימודי ריקוד סמבה למתקדמים ומקצועיים. בהמשך ניתן להשתלב בלהקות או לחילופין, לפנות אל מועדונים שונים וליהנות שם מריקודי סמבה מסוגים שונים. הלימודים כמו הריקודים מתאימים לכל הגילאים, ולכל מי שאוהב ריקודים והמוזיקה הברזילאית זורמת בעורקיו.

אם אתם מחפשים מורה פרטית לריקוד סמבה, אתם מוזמנים לפנות אלי, שמי סלונה ואני מורה מקצועית לריקוד סמבה.

אני מתמחה בריקוד זה כמו בריקודים דרום אמריקאיים אחרים. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר וביחד נבנה תוכנית עבודה ללימודי ריקוד סמבה על פי היכולת והניסיון שלכם. תהיו בטוחים שעם הזמן תרקדו סמבה כמו בברזיל. 
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית