מאמן כושר אישי

מאמן כושר אישי ומאמנת כושר אישית – מקצוע מעולה לחיים
להצליח ולהגיע לתוצאות המבוקשות צריך להתמיד ולהתאמן בצורה מבוקרת. בנוסף לתרגילים צריך גם להיצמד לתפריט של אוכל בריאות.  מאמן כושר אישי בלבד ללא תכנית מזון לא יכול להשיג את התוצאות הרצויות. אבל, ביחד עם מאמן כושר אישי אפשר להגיע לתוצאות טובות – גם בענייני תזונה וגם בענייני כושר ובריאות.

איך עובדת ההתקשרות עם מאמן כושר אישי?
מאמן כושר אישי מגיע לבית הלקוח מספר פעמים בשבוע ועורך את השיעור על פי תכנית שהוכנה מראש. מאמן ומאמנת כושר אישי מגיעים עם הציוד הנדרש שעובר לבית הלקוח הבא בסיום השיעור. יש הפרדה, בדרך כלל, בין מאמן כושר אישי שעובד בעיקר עם גברים לעומת מאמנת כושר אישית שעושה זאת עם נשים. כדאי להצליח ולהשיג את התוצאות הרצויות צריך לקיים שיעורי כושר לפחות שלוש פעמים בשבוע ולעבוד על פי תכנית עבודה סדורה.

כדי לבחור מאמן כושר אישי או מאמנת כושר אישית צריך לעשות סקר שווקים. להיוועץ בחברים בשכנים ולקבל מידע רחב ככל שאפשר לגביהם. איזו תעודה יש להם, מה סוג הפעילות שהמאמן והמאמנת עושים וכן גם מהי העלות לטיפול אישי. בכדי להקל על הלקוחות לבחור במאמן כושר אישי יש חברות שלהן מאגר מאמני ומאמנות כושר אישי שדרכן אפשר למצוא את המתאים ביותר. המאמן/ת מגיעים לשיעור ניסיון בבית הלקוח/ה ולאחר ההחלטה נערכת תכנית עבודה.
אמן כושר אישי חוסך ללקח זמן יקר וכסף רב. האימון האישי מציג תוצאות רצויות במהירות רבה יותר מהתוצאות המושגות במכון כושר. מאמן אישי לא יוותר וכבר לאחר מספר שבועות ניתן יהיה לראות את תוצאות הורדה במשקל. כמו בכל תכנית הרזייה גם פה צריך להישקל אחת לשבוע ולראות האם ישנן תוצאות ובמידת הצורך לשנות את התפריט לשבוע הבא.
לא לכל אחד מתאימה שיטת העבודה עם מאמן כושר אישי או מאמנת כושר אישית. כדאי לבדוק את ההתאמה צריך לעשות שיעור ניסיון שבו ניתן לקבל את התחושה להצלחת העבודה האישית.

נשמע מעניין? לכו ללמוד!
להיות מאמן או מאמנת כושר בכלל וכושר אישי בפרט צריכים בעלי המקצוע ללמוד בבית ספר, כדוגמת מכון וינגייט ושאת אישור המקנה להם לשמש כמאמני כושר. בנוסף על קיום אימון הכושר בביתו של הלקוחות הפארק הוא גם מקום מקובל לצורך כך.
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית