מאמנת אישית

מאמנת כושר אישית – איך יודעים מה מתאים לכם?
מאמנת אישית, היא בוגרת בית הספר לספורט בלבד, כמו וינגייט למשל, שיש בידה אישור לאמן והיא בקיאה בכל תחומי הספורט לנשים, גברים, נערים ונערות וילדים. תחום הספורט בהיריון ולאחריו מאפשר לה להיות מאמנת כושר אישית. אסור לעבוד עם מאמני כושר שאין להם אישור. זה יכול לעשות נזק, פציעה, נכות ואפילו מוות! חשוב לעבוד עם אנשים מורשים, ובישראל, ברוך השם – התחום מסודר מאד. לפני התחלת העבודה של מאמנת אישית עם הלקוחות לאחר הצגת הציפיות נערכת תכנית עבודה מותאמת שלצידה גם תפריט מזון שישלימו האחד את השני כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

ההבדל בין צפייה בספורט לבין עשיית ספורט
כולנו אוהבים לצפות בספורט על סוגיו אבל לא כל כך אוהבים לעשות ספורט. מאמנת כושר אישית יכולה להגביר את המוטיבציה של אחד אחד מאתנו על ידי הכנת תכנית עבודה מעניינת שלא תגרום ללקוחות שעמום. ישנן דרכים לגיוון ואחד מהם הוא קיום שיעור הכושר בפארק אליו מגיעים המאמנת האישית עם הלקוח בריצה, חימום לפני התרגילים המפרכים. לכל מאמנת אישית יש ציוד מותאם לצורך קיום השיעור. הציוד עובר אתה מלקוח אח לשני. אפשר לנצל אביזרים הנמצאים בבית ולנצל אותם לצרכי האימון. ההבדל בין אימוני כושר עצמאיים לאלו שנערכים על ידי מאמנת כושר אישית הוא בהכנת התכנית. מאמנת כושר אישית מכוונת כל תכנית עבודה ללקוח הספציפי ועל פי הצרכים גם את התפריט היומי. בכל שבוע נערכת שקילה וניהול יומן עבודה כך שאפשר לראות מה ניתן לשנות בתפריט השבועי כדי להשיג תוצאות טובות יותר.

מה ההבדל בין מאמן/ת אישית לבין עבודה בחדר כושר?
ההבדל בין מאמנת אישית, מאמנת כושר אישית ומאמני הכושר במכונים היא שהמאמנת האישית  פנויה ללקוח אחד מסוים והיא מקדישה לו את כל הזמן שנקבע. במכון כושר יש מאמנים שמאמנים כמה לקוחות בו זמנית. כדי להעסיק מאמנת אישית שיש לה "קליק" עם הלקוחה כדאי, כמו בתחומי חיים אחרים, לבדוק בין מספר מאמנות כושר אישי ולמצוא את המתאימה ביותר, הן מבחינת תכניות העבודה, ידע קודם, עלות וזמינות שהם חשובים לא פחות מהתנאים האחרים. מאמנת אישית יכולה לעבוד העם גברים ונשים כאחד אבל ברוב המקרים הן עובדות עם נשים וזאת משום שהן מבינות אותן ואת השינויים שחלים בגופן בכל תקופה בחיים, לרוב הופכות מאמנות הכושר לחברות נפש של הלקוחה.
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית