מאמנת כושר אישית

החלטתם לחזור לכושר ולשכור מאמנת כושר אישית שתעזור לכם? לא יכולים ללכת למכון כושר אז אתם שוכרים מאמנת כושר פרטית שתעבוד איתכם? זה הזמן לדעת כיצד עושים את זה בצורה חכמה.

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים, גברים ונשים, בוחרים לעבוד עם מאמני כושר אישיים במקום להתאמן במכון כושר או לשמור על כושר לבדם. חלק גדול ממי שבוחר לעבוד עם מאמנים פרטיים, בוחר ולא במקרה במאמנת כושר פרטית. הרי בקורסים של הדרכת מאמני כושר, אפשר למצוא נשים וגברים כאחד, וכולם מצוינים ומבריקים ועל כן, זה לא באמת משנה אם להזמין מאמנת או מאמן, למרות שעבור לא מעט, יש דווקא מי שמעדיף נשים בתור מאמנות, הן בגלל המחויבות שלהן והן בגלל העובדה שהן מסתכלות על התמונה הרחבה ולא רק על התמונה הצרה של האימון.

כעת עולה השאלה, כיצד בוחרים מאמנת כושר אישית בצורה חכמה. יש כמה נקודות שצריך לבדוק, לפני שמחליטים לבחור מאמנת כזו או אחרת.
ראשית, יש לבדוק את הניסיון שלה בתחום. כמה שנים היא עוסקת בו, כמה מתאמנים יש לה, האם היא מתמחה בתחום מסוים או בכמה תחומים. על מה בדיוק היא עובדת עם המתאמנים שלה. זה חשוב מאחר ויש מאמנות שעובדות על חיזוק שרירים, יש מי שעובדות על כושר גופני, יש מי שמשלבות ועוד.
שנית, יש לבדוק איתה מה אזורים בהם היא פועלת ובאילו שעות. האם היא יכולה להגיע לאזור שלכם או שאתם צריכים להגיע אליה, האם היא מבצעת אימונים בבית או בפארק וכן הלאה. חשוב לבדוק באילו שעות היא מאמנת, האם היא יכולה לאמן אתכם בבוקר או בערב וכמה פעמים בשבוע.
שלוש, צריך לבדוק מה כוללת תוכנית האימונים, האם היא כוללת אימון עם אביזרים, למשל משקולות, חבלים, וכדומה או האם היא כוללת רק תוכנית של אימונים ללא אביזרים. זה חשוב מאחר ויש כאלה שיכולים לעזור בחיזוק השרירים מהיבטים שונים.
ארבע, כימיה אישית, בסופו של דבר, הכל מתחיל ונגמר שם. זו צריכה להיות כימיה ברמה גבוהה אך לא חברית, מאמנת כושר אישית לא צריכה להיות חברה שלכם אלא היא צריכה להיות מעודדת, תומכת ולפעמים גם מפקדת.

לסיום, אם אתם מחפשים עוד מידע אודות מאמנת כושר פרטית, זה הזמן לפנות אלי, B-RIO, אני אשמח לספק לכם את כל המידע וגם לאמן אתכם. צרו איתי קשר במייל או בטלפון. 
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית