מאמנת כושר אישית

מעוניינים באימון אישי?
לימודי ריקוד?

חייגו עכשיו 072-33-80-363
או מלאו פרטיכם:
יתרונות:
שריפת קלוריות משמעותית מהרגע הראשון!​


עבודה על סיבולת לב-ריאה וחיטוב הגוף.

קבלת תוצאות מעולות תוך זמן קצר.


עבודה על שרירי הישבן והבטן.

אימון אפקטיבי לכל חלקי הגוף.
מי שמבקר בפארקים הציבוריים, רואה לא פעם חבר'ה צעירים ומבוגרים עובדים באופן צמוד עם מאמן אישי או מאמנת כושר אישית. במסגרת עבודתם המשותפת המאמנים מסבירים להם כיצד לבצע סט תרגילים והם מבצעים אותם אחד לאחד על פי הקצב וברמה בו הם אמורים לבצע אותם.
אותם צעירים או מבוגרים שעובדים עם מאמן אישי, בחרו בצורת אימון זו על פני צורות אימון אחרות, למשל, אימון במכון כושר או אימון עצמאי, מסיבות רבות. בחלק הראשון של המאמר נסביר מדובר בעצם הם בחרו שלא לעבוד במכון או באופן עצמאי ואילו יתרונות יש להם בעבודה עם מאמן אישי.

יש לציין שבלא מעט מכוני כושר החלו בשנים האחרונות ליישם את השיטה של אימון עם מאמן אישי, מתוך הכרה שיותר ויותר מתאמנים מעדיפים לעבוד ככה ולא באופן עצמאי, עם זאת עדיין אנחנו יכולים לראות צעירים ומבוגרים שבוחרים לעבוד עם מאמן מחוץ למכון כושר. יש לכך מספר סיבות:

ראשית, מדובר בחבר'ה שלא רוצים להתחייב לאימונים במכון כושר, התחייבות שהיא חודשית או שנתית ולא פעם, אחרי זמן מה, מגלים חוסר עניין בכך.

שנית, לא כולם מתחברים לאווירה שיש במכון כושר, והם מעדיפים את האווירה של אימונים במרחב הפתוח, כשהם לא צריכים להתאמן ליד אנשים אחרים או להמתין עד שהם יסיימו את האימון שלהם.
שלוש, לא כולם יכולים להגיע למכון כושר מבחינה פיזית, כלומר בשעות שהוא פתוח, לכן הם מעדיפים להתאמן עם מאמן אישי בשעות שנוחות להם. נכון, שמכוני כושר דואגים להיות פתוחים במרבית שעות היממה וכן בלילות, אך עבור רבים יותר נוח לעבוד עם מאמן אישי או מאמנת כושר אישית בבית, במקום העבודה או בגינה מתחת לבית בשעות שנוחות להם.

אך מעל לכל, אימון עם מאמן כושר אישי מספק הרבה יותר מאשר אימון כושר רגיל, כמו זה שניתן במכון כושר. מדובר בעבודה שכוללת גם מידע מקיף ואפילו תוכניות תזונה, תוכניות על טיפול בגוף לפני ואחרי אימונים, תרגילי מתיחות ועוד. כלומר אנחנו יכולים לקבל כאן מגוון רחב מאוד של מידע שלא תמיד ניתן בשום צורה אחרת. לכן עדיף לעבוד עם מאמן כושר ותזונה אישי.

אם אתם מחפשים מאמנת כושר אישית שתספק לכם את כל המידע והכלים שאתם צריכים, זה הזמן ליצור איתי קשר, אנחנו נקבע פגישה ותוך זמן קצר נתחיל באימונים משותפים. 
מאמנת כושר אישית
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית