מאמנת כושר מקצועית

אימון כושר מקצועי – הדרך לשמור על אורח חיים בריא
רבים מביננו רצים מספר פעמים בשבוע, אולם לא כולנו מקצועיים בתחום ספורט הריצה. אנחנו רצים כדי לחטב את הגוף, להרגיש בריאות יותר ואולי לרדת במשקל. אנחנו לא יודעים אודות פציעות או נזקים פוטנציאליים שעלולים להתגלע. מאמנת כושר מקצועית מעבירה אימון כושר מקצועי לאותם רצים שמעוניינים לשלב את ההובי שלהם עם מקצוע הריצה. לאחר אימוני ריצה והתקדמות במספר הקילומטרים אותם הם רצים מתחילים הרצים להשתתף בתחרויות כמו הטריאתלון , ריצה למרחקים קצרים וארוכים או למרתון. רוב הרצים הנעזרים במאמנת כושר מקצועית עובדים על פי תכנית שהוכנה מראש והמשולבת עם פריטי מזון כדי לאזן את הגוף ולמנוע ממנו מחלות שאף אחד לא רוצה בהן.

למה לעבוד עם מאמן כושר אישי?
מאמנת כושר מקצועית נלווית לספורטאי מספר פעמים בשבוע ומשאירה לו תכנית פעולה ליתר הימים. במפגש הבא נשקל הספורטאי כדי לוודא שהמשקל שלו מתאים לסוג הריצה שבתכנית. כמו גם  לגברים יש לנשים אימון כושר מקצועי. בכל תחרות ספורט מתחרות גם נשים מקצועיות בתחום הריצה ויש ריצות למרחקים שונים גם בקרב תחרויות נשים. בכל אולימפיאדה יש תחרויות בתחומי ריצה שונים וגם ריצה ל-10 קילומטרים שבעבר נשים לא היו רצות.

עם השנים הוכח שנשים יכולות להגיע לתוצאות ריצה כמו הגברים. לפעמים יש ספורטאית שזה אתה עברה לידה והיא נמצאת בין המתחרות דבר שהיה בגדר חלום. משמעת עצמית והתמדה צריך ספורטאי המקצועי כדי להצליח במשימות העומדות בפניו. כל ספורטאי העוסק בתחום הריצה מתאמן בכל מיני תחומים נוספים כמו מכשירי כושר הנמצאים במכוני הכושר השונים.  מאמנת כושר מקצועית יכולה לאמן ספורטאים בכל התחומים. ישנן מאמנות בתחום התעמלות אמנותית, בקפיצות לגובה, לרוחק או התעמלות על מכשרים. כל תחום מחייב אימון כושר מקצועי כדי להשיג תוצאות ולהגיע לראש טבלת המנצחים.

בישראל יש הרבה העוסקים בתחומי ספורט שונים אבל ההצלחות שלנו בזירה הבינלאומית לא גדולה במיוחד. בתחרויות בארץ ובחו"ל בתחום הספורט אפשר לראות בין קהל הצופים גם מאמנת כושר מקצועית שמתרגשת עם הצלחות החניכים שלה ומאוכזבת מהכישלונות. מצד היא נותנת עצות של הרגע האחרון כדי לקדם את המתחרה ולהרגיע אותו מההתרגשות שתוקפת אותו.
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית