מאמנת כושר עד הבית

מאמנת כושר עד הבית – לא לעשירים בלבד
התקופה בה אנו חיים גוזלת מכל אחד מאתנו זמן רב בעבודה בטיפול במשפחה ובילדים ולא נותר זמן פנוי לכושר ולבריאות הגוף והנפש. מאמן כושר בבית יכול לפתור את הבעיה בכך שהוא מגיע בשעה הנוחה ללקוח והוא לא תלוי בשעות העבודה של המכון. מאמנת כושר עד הבית מתאימה ללקוחות שחסרים בזמן ואינם יכולים לתאם אימון בשעות פתיחת מכון הכושר. מאמנת הכושר מגיע לבית הלקוחה, בהתאם לשעות שנקבעו מראש והן עורכות שיעור כושר עם מכשירים שהביא אתה מאמנת הכושר.
רבים מאתנו נרשמים למכון כושר ולאחר מספר מועט של אימונים מפסיקים מסיבות רבות אבל בעיקר הלחץ להגיע למכון בימים מסוימים ובשעות קבועות מראש. עם מאמן כושר בבית אפשר להגיע להסכמה על שינוי שעות, מספר הפעמים בשבוע ובעיקר לא צריך לצאת מהבית. זהו אין יותר תירוצים מדוע לא לעשות כושר.

מתי עובדים עם מאמן הכושר?
בשעות הבוקר המוקדמות  אפשר לראות אנשים רבים רצים בפארקים יחד עם מאמני הכושר שלהם. הריצה היא החימום לקראת אימון הכושר שמתקיים לאחריה. כמובן שרק אימון גופני אינו מספיק כדי להגיע לתוצאות הרצויות וצריך לשלב אותו יחד עם אוכל בריאות. כל מאמן כושר לומד בקורס ההתמחות שלו מהם המוצרים שיש לאכול בעת אימוני הכושר והוא מתאים את התפריט ללקוח הספציפי.

בעבור זה מיועד?
ישנם מקומות עבודה, כמו בחברות הייטק, המאפשרים לעובדים במהלך העבודה לעשות אימוני כושר במכון כושר שנבנה לצורך כך במשרדי החברה. אפשר לתאם אימון עם מאמנת כושר עד הבית אבל במשרד. העובד חוזר למשרדו רענן.
מאמנת כושר עד הבית מאמנת בדרך כלל נשים. מאמן כושר בבית את הגברים. כל לקוח מציג בפני המאמנים את הציפיות שלו מתכנית הכושר. רבים מעוניינים לשלב את האימון עם תפריט אוכל בריא שהשילוב ביניהם יביא להורדה במשקל. מאמן כושר בבית יכול לנצל, בנוסף לציוד שהוא הביא אתו, גם אביזרים שונים הנמצאים בהרבה הבתים כמו צמיגים שיכולים לשמש במכשיר לקפיצה מאמצע הצמיג לצד החיצוני, הרמת והנפת הצמיג ועוד כל מיני תרגילים שמאמן כושר בבית יכול לתכנן.
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית