מאמנת כושר פרטית

רוצים להתחיל לעשות כושר? מעוניינים לחזור לגזרה שלכם מהעבר? זה הזמן לפנות אל מאמנת כושר פרטית שתכין עבורכם תוכנית אימונים מותאמת ותלווה אתכם בכל התהליך עד הרגע בו תעמדו מול המראה ולא תאמינו איך אתם נראים.

לא מעט אנשים פוחדים לעשות כושר, פוחדים להתאמן, פוחדים מכל מה שקשור לזה. החל מהמחויבות לדבר, דרך זה שהם צריכים להשקיע זמן ועבודה ועד לעצם האימונים עצמם, שמפחדים חלק מהאנשים, הרי מדובר על תנועות גוף שונות שיש מי שחושב שהן עלולות לגרום נזק.
אך בעזרת מאמנת כושר אישית אפשר להתגבר על כל זה, הן על הפחדים והן על התחושה שזה לא אפשרי. מאמנת כושר פרטית מכינה תוכנית אימונים אישית שמותאמת למתאמן, התוכנית משלבת תרגילי אירובי, תרגילי מתיחות, חיזוק שרירים, תרגילים עם אמצעים ואביזרים שונים, לעיתים התוכנית כוללת גם ריצה למרחקים קצרים. תוכנית האימונים נועדה לחזק את שרירי הבטן, חזה, ידיים, לגרום לגוף להיות בכושר וכמובן להוריד במשקל. המטרה המשנית היא, לגרום לנו לאהוב את זה, להיות מחויבים לאימונים וכך, גם אם אנחנו נחליט שלא להתאמן יותר עם מאמנת כושר אישית, אנחנו נמשיך להתאמן לבד.
אנשים רבים טוענים שאין להם זמן להתאמן, בגלל העבודה, משפחה וכדומה. זה נכון, יש לנו לפעמים בעיות של חוסר זמן, אבל אם אנחנו שוכרים את שירותיה של מאמנת כושר פרטית, אנחנו יכולים לקבוע בעצמנו מתי נוח לנו להתאמן, יש מי שעושה את זה מוקדם בבוקר, יש מי שנהנה מזה באמצע היום ותתפלאו, יש מאמנים שמעבירים אימונים גם בשעות הערב והלילה.

אימון עם מאמנת כושר אישית הוא הרבה יותר מחייב מאשר במכון כושר, למרות שלכאורה אימון במכון, עולה יותר וכאילו בזכות המנוי אנחנו אמורים להרגיש יותר מחויבים. הסיבה היא, שעצם זה שפנינו למאמנת ועצם זה שהיא מגיעה אלינו הופך את כל הנושא להרבה יותר מחייב, מה עוד שבחדר כושר אין מי שדוחף אותנו קדימה ובאימון אישי יש מאמנת שאחד התפקידים שלה, הוא גם לדחוף אותנו קדימה.

אם אתם מחפשים מאמנת כושר פרטית, זה הזמן לפנות אלי, B-RIO, אני אשמח לעבוד איתכם, להציע לכם תוכניות אימון פרטיות, לעזור לכם לחזור לכושר, לחזור לגזרה הישנה והטובה, להשיל קילוגרמים וביחד ניצור או נחזיר לכם את המחויבות לפעילות גופנית. אתם תראו מיד כמה שזה כיף, מהנה ומועיל. 
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית