מאמנת כושר

מאמנת כושר עצמאית
כולנו יודעים שאימון כושר חשוב לנו לבריאות ולמרות זאת לא כולנו עושים באף אחד מסוגי הכושר. מקצוע מאמנת כושר, או, מאמן כושר הפך בשנים האחרונות למקובל ויותר מורים לספורט פונים לתחום אימון כושר.

ההבדל בין חדר כושר לבין אימון עצמאי / פרטי
בכל מכון ספורט יש מאמני כושר אליהם מגיעים לקוחות רבים. כל אחד בוחר לעסוק בפיתוח הכושר הגופני בתחום אחר. יש כאלה שעושים זאת באמצעות מכשירים ואחרים בוחרים לעשות זאת בריצות שדה. מאמנת ומאמן כושר משלבים פעילות ספורטיבית עם תזונה נכונה. רק ספורט כמה ימים בשבוע ללא תכנית אוכל עם מאכלים בריאים אינה פותרת את הבעיה. לפני תחילת העבודה על הכושר הגופני מאמנת ומאמן הכושר צריכים לבנות תכנית עבודה מהקל אל הקשה. גוף שלא עשה שנים רבות ספורט ולא הפעיל את השרירים באופן קבוע יכול להיפגע ונשיג את ההיפך. רוב הידוענים בארץ מבקרים במכוני הכושר הרבים המפוזרים בארץ ובדרך כל יש מאמנת או מאמן כושר שמאמנים אותם באופן קבוע. נקבעת תכנית עבודה שעל פיה נערך שיעור הכושר. ספורטאים רבים מבקרים במכוני הכושר כמה פעמים בשבוע וכך הם שומרים על כושר כל הזמן.

מה חשוב לעשות על מנת להפוך את האימון לאפקטיבי?
  • חשוב שתפריט האוכל יכלול את כל אבות המזון, בחלבונים ירקות ופירות. אצל מאמנת ומאמן כושר לא נמצא אוכל לא בריא כזה שיכול להזיק והוא עם מספר קלוריות נמוך. יחד עם אימון הכושר התוצאה גבוהה.
  • בעלי מקצוע מאמנת ומאמן כושר יודעים מה טוב ונכון לעשות כדי לא לפגוע בגוף. אבל אפשר גם אחרת. לא רק במכון. אפשר לנצל את האבזרים שנמצאים סביבנו. בתוך הבית הפרטי שלנו אנחנו יכולים למצוא דברים שיכולים לשמש אותנו לאימוני כושר. בקבוקי השתייה ישמשו לנו כמשקולות, צמיגי מכונית ישנים לדילוג בין האחד לשני על קצות האצבעות, מה שיגביר את קצב הדופק. בכלל הצמיג יכול לשמש כמכשיר לאימון גופני בדיוק כמו מכשיר שנמצא במכון הכושר. התוצאות יהיו אותן תוצאות ללא עלות. הדרך לבחירת תרגילים היא על ידי עיון באתרי האינטרנט השונים בהם יש הסברים מלווים בתמונות לכל אחד מהתרגילים עם או בלי צמיגים.
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית