מאמנת ריצה

אימון ריצה – איך לעשות זאת נכון?
חלקנו לא אוהבים לעבוד קשה באימוני כושר. כדי לעסוק בספורט ולהוריד במשקל קיימת אפשרות לשכור את שירותי מאמנת ריצה שתשלב גם תפריט מזון בריאות ובכך ניתן להשיג את מטרת ההרזיה שאנחנו כל כך רוצים. ריצה ככלל מגבירה את הרצון לאכול ולכן למי שיש נטיית השמנה מומלץ לשלב את הריצה עם דיאטת הרזייה. אסור לחשוב שריצה בלבד תפתור את בעיית ההשמנה. זה לא נכון רק שילוב של אימון ריצה ודיאטה יוכלו לתת את התוצאה הרצויה. במועדוני הספורט מתקיימים אימון ריצה בעזרת מאמנת ריצה לילדים ונערים כדי לעודד אותם לעסוק בספורט כתחביב ולכוון את המצליחים לאימוני ריצה מקצועיים.

מתי כדאי לעסוק בריצה?
אימון ריצה מקובל לעשות בשעות הבוקר המוקדמות. בפארקים השונים אפשר לראות רצים רבים כשלצדם  מאמנת ריצה, שאת המקצוע למדה והוסכמה לעסוק בו. בין יתר הדברים הנלמדים הוא הרכבת תפריט מזון בריאות. השמנת יתר יכולה לגרום למחלות רבות ודרך אחת למנוע זאת היא אימון ריצה באופן קבוע. בכל מקרה, הדרך הטובה ביותר היא לרכוש את הציוד הנכון – כדי לשמור על הברכיים וגם כדי לא למעוד, ליפול או להיפצע. במיוחד חשובות הנעליים. האם כדאי לעבוד לבד או עם מאמן/ת?

למה לעבוד עם מאמן אישי כדי להגיע לתוצאות טובות בריצה?
ספורטאים שמעוניינים להגיע לתוצאות גבוהות בריצה בוחרים במאמנת ריצה שתנחה אותם ותגביר להם את המוטיבציה לרוץ ולהגיע לתוצאות שיאפשרו להם להשתתף באירועי ריצה כמו המרתון או תחרויות ספורט עם ריצות למרחקים ארוכים. ככל שמקיימים אימון ריצה לעיתים קרובות כך עולה מספר הקילומטרים עד שמגיעים ליעד שנקבע. כל מי שמקיים אימון ריצה עם או בלי מאמנת ריצה מעיד שחייו השתנו, הוא מרגיש טוב מבחינה בריאותית וגם יש תוצאות בירידה במשקל. לא כל הרצים עושים זאת כדי להגיע להישגים ספורטיביים יש שרצים בגלל ההנאה ואיכות החיים שבאה בעקבות אימוני ריצה.

מאמנת ריצה יכולה להביא אדם שטרוד בחיי היום יום והלחצים עליו רבים. באימון ריצה יכול  אדם כזה לנתב את המחשבות רק לריצה עצמה ולשחרר את הגוף מהלחצים. כמות הרצים שאינם רצים מקצועיים מעיד על תחום שחדר לחיי אנשים רבים.
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית