מדריכת כושר אישית

מדריכת כושר אישית ומדריכת כושר – הדרך הטובה ביותר להיראות מצוין
כולנו רוצים להיראות טוב ולהרגיש טוב. אחת הדרכים היא להגיע לתוצאות יהיה הכושר הגופני. ישנה מדריכת כושר בכל  מכון כושר ויש מדריכת כושר אישית. לא כל אחד רוצה להגיע למכון ולעשות את אימוני הכושר ומעדיפים יחס אישי על ידי מדריכת כושר אישית.

מה היתרון של הדרכה אישית?
  • היתרון של מדריכת כושר אישית, מדריכת כושר ומאמנות לבין הדרכה על ידי גבר היא שלאשה קל יותר להיפתח בפני אישה מלגבר. היא מבינה את הלקוחה בכל תקופה בחייה כמו אחרי לידה למשל.
  • מדריכת כושר אישית נותנת יחס אישי לכל לקוחה שלה והיא הופכת להיות אשת סוד ולפעמים המדריכה והלקוחה הופכות חברות נפש שנעזרות האחת בשנייה בשעה קשה.
  • מדריכת כושר אישית ומדריכת כושר המגיעות לבית הלקוחה חוסכות לה זמן יקר וכסף רב. הזמן נקבע מראש לפי תכנית והעלות היא רק באם השיעור התקיים או לא.
איפה לומדים הדרכת כושר?
מכון וינגייט, בית הספר הגבוה למורי ומדריכי ספורט מאמן אנשים שרוצים לשנות כיוון וללמוד מקצוע. רוב בוגרי הלימודים במכון זוכים במהרה לעבודה והם מבוקשים בשוק העבודה. מדריכת כושר אישית עושה את עבודתה עם הלקוחה בביתו ובפארקים. ברוב המקרים מדריכת כושר אישית עובדת עם נשים. שאיפה של כל אישה היא להיות בריאה, חטובה ובעלת גוף חטוב. הדרך להוריד במשקל ולהצר היקפים היא על ידי אימוני כושר ומדריכת כושר יכולה להכין ללקוחה תכנית עבודה ותפריט מזון שיחד תהיה אפשרות להגיע לתוצאות הרצויות.
כל מדריכת כושר אישית, מדריכת כושר ומאמנים למיניהם עברו הכשרות והם רשאים, על פי אישור המוסד בו למדו, לשמש מדריכת כושר אישי או במכון. מדריכת כושר אישית מגיעה לבית הלקוח מצוידת בכל הציוד הנדרש כדי לעשות שיעור כושר ברמה גבוהה ובצורה הטובה ביותר.

עבור מי זה מיועד?
כשזה נוגע לנשים – רבות שואלות עצמן "אז מי מתאימה להיות מדריכת כושר אישית"? כל מי שלמדה את המקצוע במוסד מוכר על ידי הרשויות, שעברה קורסים בתחומים שונים כגון  אנטומיה, פיזיולוגיה, תזונה וטיפול בפציעות ספורט וגם ספורט לנשים בהיריון. לאחר סיום הלימודים שיכולים לערוך בין מספר חודשים לכמה שנים תוכל מדריכת כושר אישית לאמן גברים, נשים, נערות וילדים.
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית