מורה לריקוד סלסה

מעוניינים באימון אישי?
לימודי ריקוד?

חייגו עכשיו 072-33-80-363
או מלאו פרטיכם:
יתרונות:
שריפת קלוריות משמעותית מהרגע הראשון!​


עבודה על סיבולת לב-ריאה וחיטוב הגוף.

קבלת תוצאות מעולות תוך זמן קצר.


עבודה על שרירי הישבן והבטן.

אימון אפקטיבי לכל חלקי הגוף.
רוצים לרקוד סלסה? מתכוונים לנסוע לקובה ורוצים ללמוד את רזי הריקוד המקומי לפני הנסיעה? אתם עומדים להתחתן ורוצים להציג בפני האורחים שלכם מופע ריקוד מיוחד? מעוניינים אולי לרכוש לבת הזוג שלכם מתנה, שיעור סלסה משותף? במאמר זה נסביר מדוע משתלם לכם להירשם ללימוד ריקודי סלסה ולמה עליכם לעבוד עם מורה לריקוד סלסה מקצועית.

בישראל יש לא מעט מקומות בהם אפשר לרקוד סלסה, בחלק מן המקומות נערכים גם סדנאות ללימוד ריקודי סלסה, בחלק מהמקומות מדובר על סדנאות למתחילים ומתקדמים בתחום. כל אחד מהמקומות הוא ברמה מסוימת וסביר להניח שרובם גם מקומות טובים ובכל זאת, אם אתם לא רקדתם מעולם סלסה, עדיף לקחת מורה לריקוד סלסה שילמד אתכם את רזי הריקוד באופן פרטי ולא למהר ולהירשם לסדנה בתחום.

שיעור סלסה אישי, הוא שיעור בו תוכלו ללמוד את הצעדים של הריקוד בקצב שלכם, על פי הזמן שלכם. לא מדובר בריקוד מסובך אך לכל אחד יש קצב התקדמות אחר, ואתם לא הייתם רוצים לצאת אל הרחבה ולגלות שאתם הרחק מאחור, בזמן שהחברים כבר רוקדים כמו רקדנים מקצועיים. כשאתם לומדים עם מורה לריקוד סלסה פרטי, אתם יכולים ללמוד כל צעד וצעד, ללמוד את האחיזה בצורה פשוטה וקלה, הרבה יותר נוח לכם לרקוד בצורה פשוטה.

לא רק הצעד הראשון נעשה בקצב שלכם, גם בהמשך תוכלו ליהנות מהלימודים בקצב שלכם. תוכלו ללמוד סגנונות שונים של ריקוד עם המורה, תוכלו לשלב בו אלמנטים מיוחדים וכל זה בקצב ההתקדמות שלכם.

יתרה מזו, ריקוד סלסה הוא ריקוד אינטימי, ועבור הרבה אנשים זה לא פשוט ולא קל לרקוד אותו מול אנשים אחרים שהם אינם מכירים. הדרך הטובה ביותר לעשות את זה, היא לרקוד תחילה עם מורה לריקוד סלסה באופן פרטי ולאחר מכן, עם הזמן, לעבור אל רחבת הריקודים בה יש עוד רקדנים צעירים שעושים את צעדיהם הראשונים בריקודי סלסה. נכון זה דורש תשומת לב ואומץ, אך אחרי פעם הראשונה, סביר להניח שזה יהיה כבר יותר קל.

שמי סלונה, ואני מורה לריקוד סלסה. אם אתם מעוניינים לרקוד את רזי הריקוד, זה הזמן לפנות אלי. אני אשמח ללמד אתכם את הצעדים של הריקוד המופלא הזה ולעזור לכם להשתלב ברחבת הריקודים.

אצלי תוכלו ליהנות מלימוד ריקודי סלסה מהצעד הראשון ועד שתהפכו לרקדנים מקצועיים לכל דבר. אתם מוזמנים ליצור איתי קשר עוד היום. 
מורה לריקוד סלסה
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית