מורה לריקוד סמבה

מעוניינים באימון אישי?
לימודי ריקוד?

חייגו עכשיו 072-33-80-363
או מלאו פרטיכם:
יתרונות:
שריפת קלוריות משמעותית מהרגע הראשון!​


עבודה על סיבולת לב-ריאה וחיטוב הגוף.

קבלת תוצאות מעולות תוך זמן קצר.


עבודה על שרירי הישבן והבטן.

אימון אפקטיבי לכל חלקי הגוף.
לא מעט ישראלים מבקשים ללמוד סמבה, מדובר בחבר'ה צעירים אשר מבקשים להירשם לשיעורי סמבה לפני שהם נוסעים לברזיל אחרי צבא אל הקרנבל, מדובר במבוגרים אשר מעוניינים להכיר את הריקוד לעומק, להכיר את צעדיו ולהשתלב במסגרות שונים בהם רוקדים אותו באופן מקצועי.

כעת עולה השאלה, כיצד ניתן ללמוד סמבה באופן מקצועי מהבסיס ומתי בדיוק רצוי להשתלב במקומות בהם רוקדים את הריקוד לא במסגרת שיעורים או סדנאות אלא לשם הנאה או אפילו מעבר לכך.

נתחיל מהשאלה הראשונה, ובכן, במידה ואין לכם ניסיון בתחום, הרי שתמיד עדיף לקחת שיעור סמבה אחד או יותר לניסיון, על מנת לבדוק האם זה בכלל מדבר אליכם, האם אתם מרגישים שאתם נקשרים לריקוד הזה. במידה וכן, אז רצוי שתמשיכו ללמוד אותו, סביר להניח שעם הזמן תוכלו להפיק ממנו תועלת, לא רק בצד הפיזי אלא גם בצדדים אחרים, כולל בצד המנטאלי והרגשי.

על מנת ליהנות מהחוויה מוטב להתחיל קודם בלימודים עם מורה לריקוד סמבה, יש לכך כמה סיבות. ראשית, שיעור אחד או יותר, עם מורה פרטית לריקודי סמבה, הם פחות מחייבים מאשר החלטה לפנות לסדנאות סמבה למיניהן. אחרי שיעור אחד עם המורה יהיה לכם הרבה יותר קל להחליט האם אתם מתחייבים או לא.

כאן אנחנו מגיעים לנקודה השנייה, כשאנחנו פונים אל שיעור סמבה בקבוצה, ההלם הוא הרבה יותר גדול מאשר שיעור פרטי עם מורה לריקוד סמבה. כשעובדים עם מורה באופן אישי, נהנים מאפשרות לעבוד בקצב שלנו, הוא מתאים את עצמו אלינו, זאת להבדיל מקבוצה שאלינו להתאים את עצמנו לקבוצה ולמורה לכן עדיף לנו, בוודאי בתחילת דרכנו, לעבוד עם מורה פרטי, בוודאי עד שנרגיש שאנחנו מספיק טובים בשביל להתחייב ולהחליט האם זה הכיוון אליו אנחנו רוצים ללכת.

נקודה אחרונה שיש להתייחס אליה היא השאלה, האם רצוי לנו להשתלב במסגרות של רקדנים וקבוצות, התשובה היא כן, אחרי שאנחנו רוכשים ניסיון ולומדים את רזי הריקוד, הרי נכון יהיה להצטרף לקבוצה שם נוכל גם להתחבר לחבר'ה נוספים שרוקדים וכן ללמוד דברים שלא ידענו אודות הריקוד.

אם אתם מחפשים מורה פרטית לריקודי סמבה, אני מזמינה אתכם להצטרף לשיעורים שלי. שמי סלונה ואני עורכת שיעורי סמבה לקהל רחב.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ותוך זמן קצר אחזור אליכם לקבוע איתכם מועד לשיעור סמבה ראשון. 
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית