עיסויים קלינים

מעוניינים באימון אישי?
לימודי ריקוד?

חייגו עכשיו 072-33-80-363
או מלאו פרטיכם:
יתרונות:
שריפת קלוריות משמעותית מהרגע הראשון!​


עבודה על סיבולת לב-ריאה וחיטוב הגוף.

קבלת תוצאות מעולות תוך זמן קצר.


עבודה על שרירי הישבן והבטן.

אימון אפקטיבי לכל חלקי הגוף.
מרבית הציבור מכיר את המושג עיסוי, מתוך העולם הספא והנופש. הרי במהלך השנים הפכנו להיות צרכנים גדולים של עיסויים וספא מסוגים אשר מרגיעים אותנו וגורמים לנו להשתחרר מבחינה פיזית, עיסויים שגורמים לנו להקלה בשרירים בחלקים שונים של הגוף.

אך לצד העיסויים האלה, ישנם עיסויים קליניים, עיסויים שמטרתם להקל על השרירים ולשחרר את הגוף אצל ספורטאים או אנשים שמתאמנים קשה, וכן אצל אנשים חוו פציעות, עברו ניתוחים, טראומות שונות בגוף ועוד. בין היתר מדובר על עיסויים אשר מתבצעים אצל ספורטאים שרצים, רוכבים על אופניים, משחקים במשחקי כדור שונים (כדורסל, כדורגל, טניס ועוד), מי שעבר פציעות בכתף, ידיים, רגליים, גב וכן אצל מי שעבר ניתוחים בגידים, פריצת דיסק, שברים ועוד. מטרת העיסוי הוא לאפשר להם להתאושש ולאט לאט להחזיר את הגוף לתפקוד רגיל.

בעזרת עיסויים קליניים, מאפשרים שיפור זרימת הדם בגוף וניקוי שלו מרעלים שונים, שחרור של שרירים תפוסים, הקלה בעומסים של הגוף, כמו כן הטיפול כולל שחרור עמוק בנקודות מסוימות בגוף במטרה להרחיב את אורך התנועה וליצור גמישות מרבית לגוף. כפי שאפשר להבין, עיסוי קליני הוא לא נועד רק למותרות, עבור ספורטאים זה חלק בלתי נפרד מהאימון. ספורטאי שרץ נניח, חייב לעבור לפחות פעם בחודש טיפול על מנת להקל על השרירים שלו, לשחרר עומסים ולאפשר לו ליהנות מאפשרות להצליח באימונים ובתחרויות.

עיסוי קליני נעשה במספר שיטות, כאשר השיטה הפופולארית היא באמצעות עיסוי עמוק והפעלת לחץ בנקודות מסוימות בגוף. בשיטה זו נכנסים עמוק על תוך השרירים ומטפלים בהם. טיפול זה נעשה באמצעות שמן גוף על מנת שיהיה ניתן להחליק את הידיים על גבי העור בצורה טובה ונוחה.

שיטה אחרת פופולארית היא באמצעות מתיחות של חלקים מסוימים בגוף, המטרה היא לשחרר את תנועת המפרקים ולאפשר להם להגיע למרחק תנועה רחב יותר. שיטה נוספת היא עיסוי בחלקים שמחברים בין השרירים לגידים, מתוך הבנה שטיפול זה מקרין גם על חלקים אחרים בגוף. לא פעם כאב שמתחיל במקום אחד מקרין על גם חלקים שנמצאים סביבו ולכן יש צורך לטפל באזורים אלו בעדינות.

אם אתם רוצים לדעת עוד על עיסויים קליניים וכן לעבור עיסוי כזה, אתם מוזמנים לפנות אלי, סלונה מאמנת פרטית שגם מבצעת עיסויים קליניים למתאמנים וכן לאנשים שזקוקים לעיסויים כאלה. אתם יכולים ליצור איתי קשר בטלפון או דרך האתר ואשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. 
עיסויים קליניים
 
סלונה - מאמנת כושר אישית ומורה לריקוד סמבה וסלסה  |  B-Rio | 072-33-80-363
עקבו אחרי -
  אימון כושר אישי     חיטוב הגוף     תוכנית אימון כושר     מאמנת כושר אישית     כושר אירובי     לימודי סמבה     מורה לריקוד סמבה     עיסויים קלינים     אימון כושר אישי     אימון כושר פרטי     מאמני כושר אישיים     מורה פרטי לריקוד     לימודי סלסה     מאמן כושר אישי     מאמנת אישית     מאמנת כושר מקצועית     מאמנת כושר     מאמנת ריצה     מאמנת כושר עד הבית